Lisa Larson väggrelieff hus Gustavsberg

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LISA LARSON, relieff, gustavsberg, osignerad, glaserat lergods mått ca 30x30 cm

Smärre slitage

698893

2019-11-07