Johnny Mattsson skål i teak

Johnny Mattsson skål i teak
Johnny Mattsson skål i teak
Johnny Mattsson skål i teak
Johnny Mattsson skål i teak
Johnny Mattsson skål i teak
Johnny Mattsson skål i teak
Johnny Mattsson skål i teak
Johnny Mattsson skål i teak
Johnny Mattsson skål i teak
Johnny Mattsson skål i teak

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHNNY MATTSSON, skål, teak, monogramsignerad JM, höjd ca 18 cm

Smärre slitage

698896

2019-11-07