Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
YNGVE EKSTRÖM, bokylla med skåpsdel, "Krus", Westbergs Möbler, Tranås, 1950-60-tal, teak, reliefdekor, höjd 187, 100x47 cm, nyckel finns
Bruksslitage och märken, en dörr skev
698900
2019-11-07
Gör en kostnadsfri värdering här