Yngve Ekström "Krus"

Yngve Ekström
Yngve Ekström
Yngve Ekström
Yngve Ekström
Yngve Ekström
Yngve Ekström
Yngve Ekström
Yngve Ekström
Yngve Ekström
Yngve Ekström

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

YNGVE EKSTRÖM, bokylla med skåpsdel, "Krus", Westbergs Möbler, Tranås, 1950-60-tal, teak, reliefdekor, höjd 187, 100x47 cm, nyckel finns

Bruksslitage och märken, en dörr skev

698900

2019-11-07