Erik Höglund oljemålning

Erik Höglund oljemålning
Erik Höglund oljemålning
Erik Höglund oljemålning
Erik Höglund oljemålning
Erik Höglund oljemålning
Erik Höglund oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

ERIK HÖGLUND (1932-1998): På väg, a tergo signerad E. Höglund 52, olja på duk, ca 48x65 cm

Zustandsbeschreibung

Ytskador

698906

2019-11-06