Klubbat för:
4 200 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
ERIK HÖGLUND (1932-1998): På väg, a tergo signerad E. Höglund 52, olja på duk, ca 48x65 cm
Zustandsbeschreibung
Ytskador
698906
2019-11-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner