Svante Petri oljemålning

Svante Petri oljemålning
Svante Petri oljemålning
Svante Petri oljemålning
Svante Petri oljemålning
Svante Petri oljemålning
Svante Petri oljemålning
Svante Petri oljemålning
Svante Petri oljemålning

Klubbat för:

8 600 SEK

5 000 SEK

SVANTE PETRI (Sverige, född 1944): Skärgårdsmotiv, monogramsignerad SP samt Svante Petri, daterad -90, olja på duk, ca 60x85 cm

698908

2019-11-08