Klubbat för:
8 600 SEK
5 000 SEK
SVANTE PETRI (Sverige, född 1944): Skärgårdsmotiv, monogramsignerad SP samt Svante Petri, daterad -90, olja på duk, ca 60x85 cm
698908
2019-11-08