Svate Petri oljemålning

Svate Petri oljemålning
Svate Petri oljemålning
Svate Petri oljemålning
Svate Petri oljemålning
Svate Petri oljemålning
Svate Petri oljemålning
Svate Petri oljemålning
Svate Petri oljemålning

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SVANTE PETRI (Sverige, född 1944): Skärgårdsmotiv, monogramsignerad SP samt Svante Petri, daterad -90, olja på duk, ca 60x85 cm

698910

2019-11-08