Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SEKRETÄR, 1930/40-talets, art deco, invändigt med låd- och fackinredning, intarsia dekor, svängd ben, höjd ca 101, 85x46 cm
Smärre ytskador, slitage, nyckel saknas
698917
2019-11-06
Gör en kostnadsfri värdering här