Hans-Agne Jakobsson vägglampor
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HANS-AGNE JAKOBSSON, vägglampor, 1 par, modell V299, 1970-tal, Hans-Agne Jakobsson Markaryd AB, blankpolerad mässing, delvis vitlackerad, invändigt samt utvändigt med etikettmärkning, höjd ca 22 cm
Ytfläckar, på en lampa saknas 2 skruvar samt med invändig lagningar på skärm
698921
2019-11-06