Hans-Agne Jakobsson vägglampor

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HANS-AGNE JAKOBSSON, vägglampor, 1 par, modell V299, 1970-tal, Hans-Agne Jakobsson Markaryd AB, blankpolerad mässing, delvis vitlackerad, invändigt samt utvändigt med etikettmärkning, höjd ca 22 cm

Ytfläckar, på en lampa saknas 2 skruvar samt med invändig lagningar på skärm

698921

2019-11-06