Bord

Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BIBLIOTEKSBORD, omkring 1900, C.E. Jonsson Möbelfabrik, fanerat i mahogny, skuren dekor, ben i form av gripar, höjd ca 75, 120x80 cm

Slitage

698934

2019-11-06