Arthur Percy oljemålning

Arthur Percy oljemålning
Arthur Percy oljemålning
Arthur Percy oljemålning
Arthur Percy oljemålning
Arthur Percy oljemålning
Arthur Percy oljemålning
Arthur Percy oljemålning
Arthur Percy oljemålning

Klubbat för:

6 200 SEK

8 000 SEK

ARTHUR PERCY (1886-1976): "Påskliljor I", signerad och daterad Percy 1963, olja på duk, 81x54 cm

698937

2019-11-08