Gideon Börje oljemålning

Gideon Börje oljemålning
Gideon Börje oljemålning
Gideon Börje oljemålning
Gideon Börje oljemålning
Gideon Börje oljemålning
Gideon Börje oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GIDEON BÖRJE (1891-1965): Blommande fruktträd, signerad G Börje, olja på duk, ca 54x65 cm

698938

2019-11-08