Ragnar Persson oljemålning

Ragnar Persson oljemålning
Ragnar Persson oljemålning
Ragnar Persson oljemålning
Ragnar Persson oljemålning
Ragnar Persson oljemålning
Ragnar Persson oljemålning
Ragnar Persson oljemålning
Ragnar Persson oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

RAGNAR PERSSON (1905-1993): Solnedgång, monogramsignerad RP, signerad Ragnar Persson á tergo, olja på pannå, ca 27x35 cm

Zustandsbeschreibung

698941

2019-11-08