Klubbat för:
1 100 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
RAGNAR PERSSON (1905-1993): Solnedgång, monogramsignerad RP, signerad Ragnar Persson á tergo, olja på pannå, ca 27x35 cm
Zustandsbeschreibung
698941
2019-11-08
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner