Jean Gorin litografi

Jean Gorin litografi
Jean Gorin litografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JEAN GORIN (Frankrike, 1899-1981): röd cirkel, signerad J Gorin, 43/175, färglitografi, ca 67x67 cm

698965

2019-11-07