Skåp jugend

Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, 2 dlr, 1900-talets början, jugend, fanerad med mahogny, överdel med glasade dörrar, beslag i mässing, höjd ca 198, 120x52 cm, nyckel finns

Slitage, märken

698970

2019-11-06