Ring 18 k guld diamant och smaragd
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 500 SEK
RING, 18 k guld, cabochonslipad smaragd, gammalslipad diamant ca 0,15 ct, Juvel- Guld Salonen Malin HB, Göteborg 1989, ringstorlek ca 19,5 mm, vikt ca 7,4 g, etui medföljer
Smaragd med repor, hack och slitage
698971
2019-11-08