Ed Kruspe B Tenorhorn
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 000 SEK
B TENORHORN, blåsinstrument i mässing med vitmertallsskoning, märkt "Ed Kruspe Erfurt", 1900-talets försa del, graverad text på finska, H ca 74 cm
Skador: bucklor och slitage, ventiler fungerar ej
698974
2019-11-08