Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PER ERIK BÖKLIN (1913-1999): Komposition, Etsning, signerad och daterad P E Böklin -50, Provtr, bildyta ca 29x38 cm
Dedikation: Till vännen Roger Gustavsson
fuktfläckar
698984
2019-11-07
Gör en kostnadsfri värdering här