P E Böklin etsning

P E Böklin etsning
P E Böklin etsning
P E Böklin etsning
P E Böklin etsning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PER ERIK BÖKLIN (1913-1999): Komposition, Etsning, signerad och daterad P E Böklin -50, Provtr, bildyta ca 29x38 cm
Dedikation: Till vännen Roger Gustavsson

fuktfläckar

698984

2019-11-07