Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SITTGRUPP, 3 dlr, soffa och 2 karmstolar, sekelskiftet 1900, Louis quinze-stil, skuret lövträ, , soffa L ca 131 cm
Skador: Slitage, lagningar, klädsel fläckad, ett armlän löst
698987
2019-11-08
Gör en kostnadsfri värdering här