Sittgrupp Louis XV-stil
Klubbat för:
650 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
SITTGRUPP, 3 dlr, soffa och 2 karmstolar, sekelskiftet 1900, Louis quinze-stil, skuret lövträ, , soffa L ca 131 cm
Kuntoraportti
Skador: Slitage, lagningar, klädsel fläckad, ett armlän löst
698987
Päivämäärä:
2019-11-08