Auguste Herbin Färgserigrafi

Auguste Herbin Färgserigrafi
Auguste Herbin Färgserigrafi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AUGUSTE HERBIN (Frankrike, 1882-1960), Komposition, otydligt signerad Herbin, numrerad 68/150, färgserigrafi, ca 67x50 cm,

698989

2019-11-07