Cassone
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CASSONE, 1700/1800-tal, front med inläggningar i form av bladverk och hjort, lejonfötter, höjd ca 58, 170x58 cm, invändigt senare inredning
slitage, fläckar, skador, renoverad/kompletterad
699012
2019-11-25