Kolonn empirestil 1900-tal

Kolonn empirestil 1900-tal
Kolonn empirestil 1900-tal
Kolonn empirestil 1900-tal
Kolonn empirestil 1900-tal

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KOLONN, empirestil, 1900-tal, bemåld stenmassa, 1900-talets andra hälft, höjd ca 87, diameter ca 39 cm

Slitage

699014

2019-11-21