Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DAGBÄDD, Ekornes, 1950/60-tal, längd ca 163, höjd 46 cm.
slitage, fläckar,
699017
2019-11-08
Gör en kostnadsfri värdering här