Dagbädd Ekornes

Dagbädd Ekornes
Dagbädd Ekornes
Dagbädd Ekornes
Dagbädd Ekornes
Dagbädd Ekornes
Dagbädd Ekornes
Dagbädd Ekornes
Dagbädd Ekornes
Dagbädd Ekornes
Dagbädd Ekornes

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAGBÄDD, Ekornes, 1950/60-tal, längd ca 163, höjd 46 cm.

slitage, fläckar,

699017

2019-11-08