Barstolar Snaps

Barstolar Snaps
Barstolar Snaps
Barstolar Snaps
Barstolar Snaps
Barstolar Snaps
Barstolar Snaps

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BARSTOLAR, 6 st, "Snaps", Johanson design, Markaryd, 1900-talets andra hälft, röl sits i konstläder, sitthöjd ca 70 cm

Slitage, fläckar, repor

699028

2019-11-06