Lampbord 1950-tal
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVLAMPA/ LAMPBORD, 1950-tal, benställning av svartlackerat stål och mässing, njurformad skiva fanerad med teak, två reglerbara armar av mässing med skärmar i ljus textil, höjd ca 142 cm
Skador: Smärre bruksslitage, skärmarna senare, funktion ej kontrollerad, vi ansvarar ej för funktion
699048
2019-11-08