Lampbord 1950-tal

Lampbord 1950-tal
Lampbord 1950-tal
Lampbord 1950-tal
Lampbord 1950-tal
Lampbord 1950-tal
Lampbord 1950-tal

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPA/ LAMPBORD, 1950-tal, benställning av svartlackerat stål och mässing, njurformad skiva fanerad med teak, två reglerbara armar av mässing med skärmar i ljus textil, höjd ca 142 cm

Skador: Smärre bruksslitage, skärmarna senare, funktion ej kontrollerad, vi ansvarar ej för funktion

699048

2019-11-08