Golvlampa Falkenberg Belysning
Klubbat för:
3 800 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
FALKENBERG BELYSNING, golvlampa, 1900-talets andra hälft, svart krymplackad metall, mässingsdetaljer, fot i gjutjärn, inpressad märkning FLB, H ca 130 cm
Kuntoraportti
Skador: mindre skavmärken, böjleden något lös, funktion ej kontrollerad, vi ansvarar ej för funktion
699049
Päivämäärä:
2019-11-08