Golvlampa Luxus
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
UNO & ÖSTEN KRISTIANSSON, golvlampa, för Luxus Vittsjö, 1960-tal, teak, skärm i textil, etikettmärkt, höjd ca 124 cm
Skador: lampskärm skadad, funktion ej kontrollerad, vi ansvarar ej för funktion
699052
2019-11-08