Golvlampa Luxus

Golvlampa Luxus
Golvlampa Luxus
Golvlampa Luxus
Golvlampa Luxus
Golvlampa Luxus
Golvlampa Luxus
Golvlampa Luxus
Golvlampa Luxus
Golvlampa Luxus
Golvlampa Luxus

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

UNO & ÖSTEN KRISTIANSSON, golvlampa, för Luxus Vittsjö, 1960-tal, teak, skärm i textil, etikettmärkt, höjd ca 124 cm

Skador: lampskärm skadad, funktion ej kontrollerad, vi ansvarar ej för funktion

699052

2019-11-08