Rune Rockström blandteknik

Rune Rockström blandteknik
Rune Rockström blandteknik
Rune Rockström blandteknik
Rune Rockström blandteknik

Klubbat för:

1 800 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

RUNE ROCKSTRÖM (1898-1983): Stockholmsinlopp mot söder, signerad och daterad 51, blandteknik, bildmått ca 23x32 cm

Zustandsbeschreibung

699070

2019-11-06