Klubbat för:
1 800 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
RUNE ROCKSTRÖM (1898-1983): Stockholmsinlopp mot söder, signerad och daterad 51, blandteknik, bildmått ca 23x32 cm
Zustandsbeschreibung
699070
2019-11-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner