Barnstol omkring 1900

Barnstol omkring 1900
Barnstol omkring 1900
Barnstol omkring 1900
Barnstol omkring 1900
Barnstol omkring 1900
Barnstol omkring 1900
Barnstol omkring 1900
Barnstol omkring 1900
Barnstol omkring 1900
Barnstol omkring 1900

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BARNSTOL, omkring 1900, svarvade detaljer, sits i rotting, hjul i metall, sitthöjd ca 57 cm

Brukslitage, smärre ytskador

699076

2019-11-06