Stig Kjellin olja

Stig Kjellin olja
Stig Kjellin olja
Stig Kjellin olja
Stig Kjellin olja
Stig Kjellin olja
Stig Kjellin olja
Stig Kjellin olja
Stig Kjellin olja

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

STIG KJELLIN (1914-1979): Mannen och trädet, signerad S Kjellin samt a tergo, olja på duk, 117x89 cm

699077

2019-11-06