Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
FRED ANDERSSON (1921-1989): "Olivfält", signerad och daterad Fred Andersson -55, olja på duk, ca 73x92 cm
En mindre tryckskada
699079
2019-11-06
Gör en kostnadsfri värdering här