Fred Andersson oljemålning

Fred  Andersson oljemålning
Fred  Andersson oljemålning
Fred  Andersson oljemålning
Fred  Andersson oljemålning
Fred  Andersson oljemålning
Fred  Andersson oljemålning
Fred  Andersson oljemålning
Fred  Andersson oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FRED ANDERSSON (1921-1989): "Olivfält", signerad och daterad Fred Andersson -55, olja på duk, ca 73x92 cm

En mindre tryckskada

699079

2019-11-06