Cigarrask i silver

Cigarrask i silver
Cigarrask i silver
Cigarrask i silver
Cigarrask i silver
Cigarrask i silver
Cigarrask i silver
Cigarrask i silver
Cigarrask i silver

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CIGARRASK, silver, CAK, Göteborg, 1925, inredning i trä, ca 19,5x13,5x5 cm

slitage, bucklor

699081

2019-11-25