Klubbat för:
1 500 SEK
3 000 SEK
SPEGEL, 1800-talets andra hälft, rokokostil, kvicksilverfolierat glas, förgylld ram i pastellage med dekor av girlander och duvor, ca 103x69 cm
Bortfall i dekoren, åldersrelaterat slitage
699095
2019-11-08