Herman Kähler vas

Herman Kähler vas
Herman Kähler vas
Herman Kähler vas
Herman Kähler vas
Herman Kähler vas
Herman Kähler vas
Herman Kähler vas
Herman Kähler vas
Herman Kähler vas
Herman Kähler vas

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HERMAN KÄHLER, vas, keramik, Danmark, 1900-talets början, Jugend, polykrom dekor av blommor, signerad och stämplad HAK Danmark, höjd ca 34 cm, diameter 26 cm

Bruksslitage

699105

2019-11-08