Ljuskrona gustaviansk stil

Ljuskrona gustaviansk stil
Ljuskrona gustaviansk stil
Ljuskrona gustaviansk stil
Ljuskrona gustaviansk stil
Ljuskrona gustaviansk stil
Ljuskrona gustaviansk stil
Ljuskrona gustaviansk stil
Ljuskrona gustaviansk stil
Ljuskrona gustaviansk stil
Ljuskrona gustaviansk stil
Ljuskrona gustaviansk stil
Ljuskrona gustaviansk stil

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LJUSKRONA, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, 6 ljusarmar, piggbotten, höjd ca 90, diameter 55 cm

PROVENIENS: Hamra gård

699117

2019-11-07