Carouschka Streijffert blandteknik

Klubbat för:

2 000 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

CAROUSCKA STREIJFFERT (född 1955): Den kåta hunden, signerad och daterad Carouschka -91, blandteknik, bildmått ca 41x52 cm

Zustandsbeschreibung

699126

2019-11-06