Klubbat för:
2 000 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
CAROUSCKA STREIJFFERT (född 1955): Den kåta hunden, signerad och daterad Carouschka -91, blandteknik, bildmått ca 41x52 cm
Zustandsbeschreibung
699126
2019-11-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner