Rune Pettersson oljemålning
Klubbat för:
4 200 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
RUNE PETTERSSON (1918-1999), "Gårdar", signerad R Pettersson, olja på pannå, 90x80 cm
Kuntoraportti
699132
Päivämäärä:
2019-11-08