Rune Pettersson oljemålning

Rune Pettersson oljemålning
Rune Pettersson oljemålning
Rune Pettersson oljemålning
Rune Pettersson oljemålning
Rune Pettersson oljemålning
Rune Pettersson oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

RUNE PETTERSSON (1918-1999), "Gårdar", signerad R Pettersson, olja på pannå, 90x80 cm

Kuntoraportti

699132

Päivämäärä:

2019-11-08