Bord Hein Mathsson

Bord Hein Mathsson
Bord Hein Mathsson
Bord Hein Mathsson
Bord Hein Mathsson
Bord Hein Mathsson
Bord Hein Mathsson

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PIET HEIN BRUNO MATHSSON, "Trisuperellips", bord, vitlackerad skiva, kromade spännben, etikettmärkning, höjd ca 70, 121x121 cm

Brukslitage, smärre ytskador o färgbortfall

699136

2019-11-06