Klubbat för:
1 600 SEK
2 000 SEK
SKÅP, Kina, 1900-tal, rödlackerat, dekor av polykroma figurscener, beslag i mässing, höjd ca 92, 62x32 cm
Låssprint saknas, ytskador, färgbortfall
699142
2019-11-06