Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SIDOBORD / SÄNGBORD, 2 st, 1900-tal, rokokostil, snarlika, blandade träslag, bland annat jakaranda, höjd 70-72 cm
slitage, märken på skivor, en skiva med spricka
699186
2019-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här