Sidobord / Sängbord 2 st

Sidobord / Sängbord 2 st
Sidobord / Sängbord 2 st
Sidobord / Sängbord 2 st
Sidobord / Sängbord 2 st
Sidobord / Sängbord 2 st
Sidobord / Sängbord 2 st
Sidobord / Sängbord 2 st
Sidobord / Sängbord 2 st
Sidobord / Sängbord 2 st
Sidobord / Sängbord 2 st

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SIDOBORD / SÄNGBORD, 2 st, 1900-tal, rokokostil, snarlika, blandade träslag, bland annat jakaranda, höjd 70-72 cm

slitage, märken på skivor, en skiva med spricka

699186

2019-11-25