Klubbat för:
5 000 SEK
5 000 SEK
INGER EKDAHL (1922-2013): Grått mot vitt, signerad Inger Ekdahl på baksidan, olja på duk, ca 50x50 cm:
Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer
699187
2019-11-25