Inger Ekdahl

Inger Ekdahl
Inger Ekdahl
Inger Ekdahl
Inger Ekdahl

Klubbat för:

5 000 SEK

5 000 SEK

INGER EKDAHL (1922-2013): Grått mot vitt, signerad Inger Ekdahl på baksidan, olja på duk, ca 50x50 cm:

Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer

699187

2019-11-25