Dalahäst Nusnäs

Dalahäst Nusnäs
Dalahäst Nusnäs
Dalahäst Nusnäs
Dalahäst Nusnäs
Dalahäst Nusnäs
Dalahäst Nusnäs

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DALAHÄSTAR och DALAGRIS, 8 st, trä, mestadels Nils Olsson, Nusnäs, 1900-talets andra hälft, delvis etikettmärkta, höjd ca 3-17 cm

Slitage och smärre skador, en med dedikation

699200

2019-11-06