Matgrupp 1900-tal

Matgrupp 1900-tal
Matgrupp 1900-tal
Matgrupp 1900-tal
Matgrupp 1900-tal
Matgrupp 1900-tal
Matgrupp 1900-tal
Matgrupp 1900-tal
Matgrupp 1900-tal
Matgrupp 1900-tal
Matgrupp 1900-tal
Matgrupp 1900-tal
Matgrupp 1900-tal

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATGRUPP, 1900-talets mitt, 5 dlr, vitmålat, bestående av: matbord, 4 stolar leksandsmodell, bordet höjd 75, diameter 115, 2 iläggsskivor vardera 55, sitthöjd 45 cm

Slitage märken

699202

2019-11-06