Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
BECK & JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2007): "Computer Ink Plot I II III", signerade Beck o Jung 1980, numrerade 27/70, dagmått ca 20x29 cm
699208
2019-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här