Beck & Jung Computer ink plot 3 st

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

BECK & JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2007): "Computer Ink Plot I II III", signerade Beck o Jung 1980, numrerade 27/70, dagmått ca 20x29 cm

699208

2019-11-25