Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GIJS PAPAVOINE, 1 par fåtöljer, modell "Windy", Montis, Holland, 2000-tal, rött läder, metallben, höjd ca 85 cm, sitthöjd 45 cm
bruksslitage, enstaka fläckar
699213
2019-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här